עורכי דין המתמחים בביטוח לאומי

למה כדאי לשכור אותם ואיך זה יהפוך את התביעה שלכם לפשוטה וקלה

המטרה: פיצויים; המכשול: ביטוח לאומי, הגוף שאמור לדאוג ולספק את הזכויות החברתיות לתושבי המדינה, מתגלה לא פעם כגוף קשה ומנוכר שלא ממהר לתת אחוזי נכות ולקבוע פיצויים ומקשה את הדרך לקבל אותם. איך תתגברו: עורכי דין המתמחים בביטוח לאומי יעזרו לכם לעבור את התהליך בצורה טובה יותר מעורך דין רגיל ולהעלות את הסיכויים שלכם לנצח בתביעה. איך הם יעשו את זה ולמה כדאי לשכור אותם? הכל במדריך. 

היכרות עם המערכת

תוכלו לסמוך על עו"ד ביטוח לאומי שהוא ראה ושמע תיקי תביעה רבים, והוא כבר יידע להתמודד יותר טוב מול הטריקים והשיטות של ביטוח לאומי אשר מנסות למנוע ממכם לקבל את הזכויות שלכם. מול מוסד שלפעמים מתנהל בצורה מרוחקת וקשוחה צריך עורך דין חזק שמבין באיךהמערכת הזו עובדת, באינטרסים שלה ובצורה בה היא מתנהלת.

הם מכירים את גוף האדם היטב

מהי דאיפיזה ומהי דפורמציה אתם יודעים? עורך דין ביטוח לאומי מומחה וודאי יידע, וטוב שכך. עורך הדין הוא לא רופא, אבל הוא אמור להבין במערכות גוף האדם ולשלוט בשמות האיברים ותפקידיהם – ויש לזה השפעה ישירה על היכולת לייצג אתכם בתיק שלכם. ההגדרות לקביעת אחוזי נכות הן מורכבות ולעיתים יש בהם תתי סעיפים, והבנה גדולה יותר במקרה הרפואי שלכם, בתפקיד שבו האיבר שנפגע היה אמור לבצע ומכך במגבלה שנוצרה לכם תגרום לכם לקבל ייצוג טוב ומדויק יותר, עם אחוזי נכות יותר גבוהים ובסופו של יום  – יותר ספרות בחשבון הבנק שלכם. 

הם עברו את זה לפניכם

עורכי דין שתחום המומחיות שלהם הוא התנהלות מול ביטוח לאומי עברו לא פעם אחת עם לקוחות אחרים את תהליך התביעה, והם יידעו כיצד לעזור לכם ולהוות לכם משענת ולתת לכם תמיכה, ולא רק משפטית. עורך דין מנוסה שעבר וראה דברים יודע איך אתם מרגישים כשאתם מגישים את התביעה או לפני שאתם נכנסים לוועדה רפואית ביטוח לאומי – נרגשים ומבולבלים, והוא ידע להיות לכם מורה דרך ולפלס אתכם את השביל בדרך למנוחה, לנחלה ולקצבה.

איך יודעים שעורך דין הוא מומחה בביטוח לאומי?

כדי לבחור את עורך הדין הנכון כדאי לכם לבדוק שהוא אכן מתעסק בעיקר בדיני נזיקין ושהוא מבין בגוף האדם. אתם יכולים לשאול אותו בראיון שאלות על המצב הרפואי שלכם ולראות אם הוא מתמצא בחומר וכמו כן לבקש ממנו לספר על הניסיון שלו. היכנסו לאתר האינטרנט של עורך הדין ושם בדקו האם עורך הדין מתעסק בתביעות של ביטוח לאומי ובסוגי תיקים דומים וקרובים כמו תאונות עבודה ותאונות דרכים או שהוא מתעסק גם בסוגיות משפטיות אחרות, כמו דיני ממונות וכו' – מה שמראה כי הוא לא מתמחה בביטוח לאומי.

שווה קריאה – תביעות תאונת עבודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן