עורך דין לדיני ירושה

בכל תחום יש חשיבות לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום ולכן במידה ואדם נפטר- ישנה חשיבות לשכור את שירותיו של עורך דין לדיני ירושה.

מדוע יש חשיבות למומחיות והתמחות של עורך דין לדיני ירושה?

ישנן שתי סיבות לכך- האחת היא שהנושא המרכזי- העד המרכזי אם תרצו, מסביבו כל הסיפור והתביעה אם יש- נפטר ואינו נמצא בכדי לייצג את עצמו. הסיבה השנייה היא שמדובר בנושא מאוד רגיש- מכיוון שהוא נפטר לא ניתן לטעון בפניו דבר ואם מה שציווה בצוואה אינו תואם את דעתם רצונם והלך רוחם של היורשים- הלא שיכולות להתעורר לא מעט בעיות.

עורך דין לדיני ירושה ידע להנחות את המצווה עוד בחייו לכתוב את הצוואה בצורה ברורה קריאה ותקנית בכדי שיהיה קל ומהיר להוציאה לפועל לאחר מותו. בנוסף, במקרים בהם ישנן מחלוקות על הצוואה או לא ברור למה התכוון המצווה והוא כאמור לא נמצא ולא ניתן לזמן אותו לתת דין וחשבון- הרי שעורך הדין עצמו הוא זה שיצטרך לטעון בשמו בפני בית המשפט ולאשר את הצוואה השנויה במחלוקת.


אולי יעניין אותך לקרוא עוד כתבות של עורכי דין


עורך דין המתמחה בדיני ירושה ידע למנוע מחלוקות עתידיות בין היורשים ולגשר ביניהם בכדי שכל הצדדים יהיו מרוצים ולא יהיה צורך להגיע לבית המשפט. במידה וישתמשו בשירותיו לפני כן- יהיה ניתן לכתוב ולערוך את הצוואה בצורה ברורה ושתהיה תקפה באופן חוקי ולא יהיו עליה עוררין לאחר פטירתו של המצווה.

במידה וכן יש עוררין ומחלוקות הרי שדרושה מומחיותו של עורך הדין על מנת לאסוף כמה שיותר ראיות, לאתר עדים ולחקור אותם, להוכיח את צדקת המיוצגים שלו ולהטיל את חובת ההוכחה על הצד השני.

ישנם לא מעט עורכי דין בתחום דיני ירושה אך חשוב לבחור אחד שמתמחה בתחום ויש לו ניסיון וידע רב שכן לא מספיק שהינו עורך דין בעל הסמכה ואישור לעסוק בתחום המשפטי- עליו לעסוק בתחום דיני הירושה בפרט ולהתמחות בו. כאשר עורך דין עוסק במספר תחומים או לא עוסק מספיק בתחום מסוים התוצאה יכולה להיות בלתי מקצועית עד רשלנות משפטית ולכן אל תתפשרו בבחירת עורך דין לדיני ירושה שייצג אתכם כמו שצריך.


רוצה להתייעץ עם עורך דין ירושות וצוואות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן