עורך דין ירושה מומלץ

לאחר שאדם נפטר וקיימת סבירות שיש לו נכסים וממון בני המשפחה מחפשים עורך דין ירושה מומלץ שיוכל לסייע להם בכל התהליך המשפטי שיש לבצע.

עורך דין ירושה מקצועי

הדרך הנכונה ביותר למצוא עורך דין ירושה מומלץ היא באמצעות פנייה לקרובי משפחה או לחברים אשר לאחרונה נעזרו בעורך-דין מסוג זה, אם היה להם צורך בהתנהלות דומה. אם המכרים הללו היו מרוצים מהמקצועיות של עורך דין זה, מידע הנרחב שיש לו בנישה זו ואם הם נהנו מההתנהגות האנושית והנעימה שלו, ומהעובדה שהוא אדם אמין וגבה מהם סכום הוגן עבור הפעולות שלו, כדאי לפגוש אותו ולהתרשם מהמיומנות שלו. אפשר להיפגש עם שני עורכי דין שונים ולאחר מכן לקבל החלטה על עורך דין אלעד לאור הניסיון רב השנים שלו.

טיפול בירושה

עורך דין אלעד אמור להפעיל צו ירושה, כדי שאפשר יהיה לחלק את הנכסים ואת הממון שהשאיר נפטר. ללא צו ירושה אשר מופק על ידי בית המשפט, אין אפשר לבצע הליך זה.

אחד הדברים החשובים ביותר כשעובדים עם עורך דין לענייני ירושה מומלץ הוא לקבל ממנו מראש את כל המידע, לקבל הכוונה, לדעת מה צריך לעשות ולקבל ממנו את כל המעטפת של הייעוץ בנושאים שונים הקשורים לתהליך זה. רק לאחר מכן אפשר לצאת לדרך המשותפת כדי שהוא יפעל מול הגורמים הרלוונטיים וכך היורשים יוכלו לקבל את חלקם בירושה תוך פרק זמן סביר.

חלוקת נכסים וממון במסגרת צו הירושה

כשאומרים ירושה הכוונה היא לנכסים כמו דירות, בתים פרטיים, קרקעות, חנויות, משרדים ועוד. וכשמדובר בכספים הכוונה היא לחסכונות בחשבונות הבנק בארץ או בחו"ל, קופות גמל, קופות פיצויים פוליסות בחברות ביטוח, תיק מניות בשוק ההון, מטבעות קריפטו וכל ממון אחר שנמצא אצל גורם אחר כמו חברות השקעות או חברות ביטוח, שאפשר להפוך אותו לכסף נזיל ולחלק זאת ליורשים על פי הקביעה של עורך דין ירושה מומלץ.

ברוב המקרים מדובר בחלוקה של מחצית הירושה לבת הזוג או לבן זוג והשאר מתחלק באופן שווה בין כל הילדים. יש מקרים חריגים שבהם החלוקה היא שונה וזאת בהתאם לתא משפחתי בכל מיני וורסיות שקיימות.

עריכה של צוואות

עורך דין אלעד מתמחה גם בעריכה ובהכנה של צוואות. אנשים מבוגרים נוהגים להתייעץ אתו ולגבש חשיבה משותפת לגבי סוג הצוואה שהם מעוניינים להכין, צוואה ליחיד או צוואה הדדית. אם מדובר בבני זוג המגמה של רובם היא להכין מראש צוואה הדדית וזאת כדי שלא יהיו לאחר מותם עימותים וסכסוכים.

לכן בני הזוג משאירים מסמך משפטי מסודר ומפורט אשר על-פיו תהיה החלוקה של הרכוש אם בחלוקה שווה לילדים, או בחלוקה ייחודית עקב מקרים משפחתיים שונים. בכל מקרה הרצון הוא לא להגיע למצבים של סכסוכים משפחתיים בגלל כספים, כיוון שאחד הדברים החשובים ביותר בירושה הוא לא הכסף ולא הנכסים אלא היחסים הטובים בין בני המשפחה שיישארו כך גם לאחר מותם של ההורים המבוגרים.

אם אתם זקוקים לעורך דין מומחה בתחום הירושות הגעתם למקום הנכון. השאירו את הפרטים שלכם ואשוחח אתכם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן